Boccia dag 4: 8 december 2019 informatie

Recreanten- en competitiewedstrijden Beneden-Leeuwen

 

WEDSTRIJDDAG  boccia 4:    BENEDEN-LEEUWEN     zondag  8  december 2019

Sporthal De Rosmolen, Leliestraat 19, 6658 XN  Beneden-Leeuwen,  tel. 0487 – 59 31 56

Contactpersoon ASV Vizier:  Jeannette van Teeffelen,  asv.vizier@gmail.com

Hoofdscheidsrechter:  Hans van Teeffelen

Aanvang Wedstrijdsport  1e ronde:  09.30 uur   –     callroom open:   09.15 uur –   sluit om 09.25 uur

 

Niet aanwezig Wedstrijdsport:

BISFed A-divisie:         BisfA13 Bert Van Dyck   Wapper  

BISFed B-divisie:         BisfB24 Suha Aydin         De Pont

 

Recreanten en sporters voor het kennismakingstoernooi melden zich via hun vereniging bij coördinator boccia wedstrijd- en breedtesport GSN  per mail: jacobs-elbers@kpnplanet.nl  ,

tel.  0485 – 57 36 26.

Inschrijfgeld: €  5,00 te voldoen op de wedstrijddag aan de organiserende vereniging ASV Vizier.

Inschrijftermijn:  tot donderdag 28 november 22.00 uur.  Aanmeldingen die na  donderdag 28 november  23.00 uur ontvangen zijn, worden NIET in het wedstrijdprogramma van ASV Vizier opgenomen. 

 

INSCHRIJVINGEN   (per 21 november 2019,  13.00 uur):

ASV Vizier – Beneden-Leeuwen:

Recreanten: 

R24 Erik van  der Eijk – R25 Rob van der Eijk * – R26 Tiny van der Pluijm – R27 Sander Zondag

Kennismakingstoernooi: Arman Poorgharib – Eveline van der Ven – Jochem Blaauwhof

SVG – Den Bosch: 

Recreanten: 

Kennismakingstoernooi:

ISV  De Kameleon – Den Haag:

Recreanten:  R18  Alewijn van der Kuil – R19  Paul Ros  –  R20  Joep van der Wiel

De Tubanten – Enschede / Emmen:

Recreanten:  R02 Ingrid de Wacht – R03 Marcel de Wacht

Boules Plesant – Vlissingen: 

Recreanten : R06 Mario Hillebrandt – R05 Jo van Poëpele – R04 Jolanda van Tillo – R17 Dien van de Buuze-Sinke – Patrick van Klink

Kennismakingstoernooi: Nel van Wijk – Lizet Paardekooper          

 Boccia Roermond – Roermond:

Recreanten:   R07 Henk Fleuren – R08 Gonnie Passage –   R09 Riny Nederveen

Kennismakingstoernooi: 

Sanne Diels  – Els Hoedemakers – Tiny Baetsen – Annie Dierikx –  Theo de Brouwer – Madeleine de Brouwer   (beiden vanaf 12.00 uur)   

Boccia De Pont – Rotterdam:

Kennismakingstoernooi:  Jelmer Teensma *  – Nick Segers

ISVA-Arnhem:  Margreet Bos

Somival – Waregem:  

Recreanten:  R38 Jo Vervaecke – R39 John Vanneste – R40 Katrien Decraene – R41 Gwendolina Pannecoucke – R42 Dries Vanlancker – R43 Ancy Callens – R44 Maïté Pauwels

Only Friends – Amsterdam

Kennismakingstoernooi:         Ellen Kuiper *

 

Officials:

Hans van Teeffelen  (HR) – Yvon Peeters  – Ronny Van Assche  –  Marie-Claire Parent  ( tot  14.00 uur) – Monique Ramakers  – Peter Brouns  – Ton Kon  – Henrietta Szekeres  –  Tom Langen – Robert van Teeffelen  –  Priscilla van Tillo  – Jan van Tillo  – Manfred Pannecoucke  – Georgy Vanlancker – Wim van Klink

 

Aspirant-scheidsrechters:

Jo van Vlaanderen – Mien Brouns – Inge van Teeffelen – Jari Peeters – Ikram Piarelal –   Arie den Hollander – Marchel Rallim (ook sportassistent) –  Dennis de Haan – Sofie Walraven 

Tijdwaarnemers: 

Gerry Elbers –   Corrie de Waal – Sofie Walraven

 Callroom: 

 

Bericht van verhindering ontvangen

Lieve Van den Bossche –  Jan Van Dyck – Yavuz Aydin –    

 

Annie Jacobs,

coördinator boccia wedstrijd- en breedtesport GSN.

  

NIEUWE INFO:

Vrijdag 28 november 2019, 10.00 uur: 

definitieve inschrijvingen competitiedag 4 Beneden-Leeuwen

Klaar om te starten met Boccia?

Neem contact met ons op! Kom een kijkje nemen op onze trainingsavonden en doe mee!
De vereniging zorgt voor de benodigde spullen.