Wedstrijdschema’s Beneden-Leeuwen

Sporthal De Rosmolen, Leliestraat 19, 6658 XN Beneden-Leeuwen, tel. 0487 – 59 31 56
Contactpersoon ASV Vizier: Jeannette van Teeffelen, asv.vizier@gmail.com
Hoofdscheidsrechter: Hans van Teeffelen
Aanvang Wedstrijdsport 1e ronde:
09.30 uur – callroom open: 09.15 uur – sluit om 09.25 uur

Niet aanwezig Wedstrijdsport:
BISFed A-divisie: BisfA13 Bert Van Dyck Wapper
BisfA02 Chantal van Engelen Boccia Gooi
BISFed B-divisie: BisfB24 Suha Aydin De Pont

Inschrijfgeld recreanten en kennismakingstoernooi:
€ 5,00 te voldoen op de wedstrijddag aan de organiserende vereniging ASV Vizier.

Poule-indeling kennismakingstoernooi: (velden 8 – 9 – 10 toneelzaal)
Poule E poule F poule G poule H
Jochem Blaauwhof Eveline van der Ven Arman Poorgharib Hélène Kloosterman
Nel van Wijk Benjamin Jansen Sanne Diels Andre Siliarus
Els Hoedemakers Annie Dierikx Theo de Brouwer Madeleine de Brouwer
Tiny Baetsen Jelmer Teensma * Ellen Kuiper * Nick Seegers

Eerste wedstrijdronde kennismaking: 10.30 uur poule E + poule F (1 wedstrijd)
(wedstrijdduur: 4 ends – geen tie-break –
wedstrijden met gootspeler: 3 ends – geen tie-break bij gelijke stand)
Recreanten spelen 3 wedstrijden met 4 ends + tie-break.

INSCHRIJVINGEN (per 2 december 2019, 13.00 uur):
ASV Vizier – Beneden-Leeuwen:
Recreanten:
R24 Erik van der Eijk – R25 Rob van der Eijk * – R26 Tiny van der Pluijm – R27 Sander Zondag
Kennismakingstoernooi: Arman Poorgharib – Eveline van der Ven – Jochem Blaauwhof
SVG – Den Bosch:
Recreanten: R23 Leo van Ommen
Kennismakingstoernooi: Hélène Kloosterman – Benjamin Jansen
ISV De Kameleon – Den Haag:
Kennismakingstoernooi: Andre Siliarus
Recreanten: R18 Alewijn van der Kuil – R19 Paul Ros
De Tubanten – Enschede / Emmen:
Recreanten: R02 Ingrid de Wacht – R03 Marcel de Wacht

 Boules Plesant – Vlissingen: 

Recreanten : R06 Mario Hillebrandt – R05 Jo van Poëpele – R04 Jolanda van Tillo –
R17 Dien van de Buuze-Sinke – R21 Patrick van Klink – R45 Lizet Paardekooper
Kennismakingstoernooi: Nel van Wijk – Lizet Paardekooper
Boccia Roermond – Roermond:
Recreanten: R07 Henk Fleuren – R08 Gonnie Passage – R09 Riny Nederveen
Kennismakingstoernooi:
Sanne Diels – Els Hoedemakers – Tiny Baetsen – Annie Dierikx – Theo de Brouwer – Madeleine de Brouwer (beiden vanaf 11.30 uur)
Boccia De Pont – Rotterdam:
Kennismakingstoernooi: Jelmer Teensma * – Nick Segers
ISVA-Arnhem: R28 Margreet Bos
Somival – Waregem:
Recreanten:
R38 Jo Vervaecke – R39 John Vanneste – R40 Katrien Decraene – R41 Gwendolina Pannecoucke – R42 Dries Vanlancker – R43 Ancy Callens – R44 Maïté Pauwels
Only Friends – Amsterdam
Kennismakingstoernooi: Ellen Kuiper *

Officials:
Hans van Teeffelen (HR) – Yvon Peeters – Ronny Van Assche – Marie-Claire Parent
( tot 14.00 uur) – Ton Kon – Henrietta Szekeres – Tom Langen –
Robert van Teeffelen – Priscilla van Tillo – Jan van Tillo – Manfred Pannecoucke –
Georgy Vanlancker – Wim van Klink

Aspirant-scheidsrechters:
Jo van Vlaanderen – Mien Brouns – Inge van Teeffelen – Jari Peeters – Ikram Piarelal –
Arie den Hollander – Marchel Rallim (ook sportassistent) – Dennis de Haan –
Sofie Walraven
Tijdwaarnemers:
Gerry Elbers – Corrie de Waal – Sofie Walraven – Nicolet Dijkers
Callroom: Peter Brouns

Bericht van verhindering ontvangen:
Lieve Van den Bossche – Jan Van Dyck – Yavuz Aydin – Monique Ramakers

Annie Jacobs,
coördinator boccia wedstrijd- en breedtesport GSN.

Klaar om te starten met Boccia?

Neem contact met ons op! Kom een kijkje nemen op onze trainingsavonden en doe mee!
De vereniging zorgt voor de benodigde spullen.